Небулайзери (інгалятори)

Найрізноманітніші застудні недуги можна вилікувати набагато швидше, якщо працювати з ними комплексно. І використовувати небулайзерну терапію у вигляді небулайзера. Без зайвих складнощів і витрат часу купити небулайзер інгалятор може кожен, скориставшись пропозицією даного інтернет-магазину. Тут представлено безліч моделей із різними характеристиками. Небулайзер – це пристосування для інгаляцій, що відрізняється від звичайного парового інгалятора тим, що в ньому під дією повітряного потоку, ультразвуку або коливальних рухів спеціальної МЕШ-сітки розчин перетворюється на аерозоль, частинки якого досягають найвіддаленіших ділянок дихальної системи.
 
 

Що таке небулайзер? небулайзер для інгаляцій

Інгалятор-небулайзер має важливу особливість: прилад перетворює лікувальний розчин на дрібні частинки. Вони, за рахунок мінімального розміру, легко добираються до важкодоступних зон дихальної системи пацієнта, таких як бронхіоли та альвеоли.
 
Купити небулайзер в Україні – це найкраще рішення, оскільки він дозволяє боротися з цілою низкою недуг. У апарат для інгаляцій можна заливати різні розчини препаратів: антибіотики, муколітики, гормональні, стероїдні та інші лікувальні розчини, призначені для небулайзерної терапії.
 
Ціна небулайзера інгалятора формується на підставі таких факторів, як виробник, характеристики, функції, модель, країна випуску і так далі. Недорогі небулайзери - це ультразвукові і компресорні прилади з мінімум функцій і простим дизайном.
 

У чому різниця між небулайзерами та інгаляторами?

 

 

Інгалятор є обов'язковим пристроєм практично в кожному будинку, де є діти, але часто плутають з небулайзером. Тим часом апарат для дихання від кашлю є найважливішим компонентом інгалятора. Інгалятор відповідає за подачу повітря, яке змушує рідину перетворюватися на холодний туман, що вдихається у легені, але саме наконечник небулайзера визначає, наскільки ефективно проходитиме процес. Інгалятор для горлавикористовує кисень, стиснене повітря або ультразвук для руйнування розчинів та суспензій на крихітні краплі, що вдихаються через наконечник. Інгалятор являє собою портативний пристрій, призначений для доставки, як аерозолю препарати, призначені длятерапії респіраторного тракту. В залежності від типу конструкції, домашній інгалятор працює від електромережі або від двох лужних батарейок типу АА.

 
 

 

 

Як працює інгалятор?

Функціонує прилад досить легко. До його камери заливається лікарська рідина. Потім пристрій розбиває її на дрібнодисперсні частинки, впливаючи на рідину потоком повітря, вібраціями або ультразвуком. Крізь трубку та за допомогою маски частинки проникають у віддалені зони дихальної системи пацієнта. Туди, де і знаходяться: осередок запалення та хвороботворні мікроорганізми.

  

У чому сутність інгаляторів?

 

При класичній перевіреній інгаляції за допомогою миски або каструлі та тканини найдрібніші крапельки води піднімаються нагору у вигляді пари. Краплі води не видно неозброєним оком. Проте вони занадто великі, щоб проникнути далеко в дихальні шляхи. Залежно від носового та ротового дихання змочуються не більше ніж слизові оболонки носа, рота та горла. Водяна пара і добавки потрапляють у горло тільки при глибокому диханні ротом, але навіть у цьому випадку подорож закінчується найпізніше на голосових зв'язках. При такій формі інгаляції бронхи та легені практично не уражаються. Найбільше, коли додаються ефірні олії або трав'яні настої, вдихання не залишає незайманими бронхи та легені. А якщо в якості добавки використовується сіль, то в пар потрапляє лише мізерно її кількість, а решта вперто залишається в мисці або каструлі. Таким чином, даний прилад для інгаляцій ефективний лише при легкій застуді верхніх дихальних шляхів, болю в горлі та нежиті. Крім того, його не можна використовувати при підвищеній температурі тіла. Ціна апарату для інгаляції не висока. 

 

Як вибрати хороший ультразвуковий інгалятор?

 

Найкращий інгалятор дозволяєздійснювати розпилення, тобто доставку рідкого лікарського засобу у дихальні шляхи у вигляді туману (не плутати з паровою інгаляцією). Такі пристрої полегшують інгаляційну терапію та дозволяють комбінувати препарати. Однак, вибір хорошого інгалятора є проблемою для багатьох людей. При покупці небулайзера не орієнтуйтеся на ціну - на жаль, найдешевші пристрої часто означають, що ліки не потрапляють туди, куди має бути, і в неправильній дозі. Цей тип інгалятора працює, але неефективний. Наприклад, варто інвестувати в портативний небулайзер, який чудово підходить для подорожей та працює тихо. На що звернути увагу на купівлю інгалятора (зокрема портативного) для дітей чи дорослих?

  

Коли використання інгаляційних пристроїв має сенс?

Традиційний паровий або сольовий інгалятор може допомогти при простій застуді, кашлі, захриплості або застої в дихальних шляхах. Вдихаючи холодні пари солі можна отримати антибактеріальну та протизапальну дію. При цьому у слизових оболонках стимулюється утворення рідини. Принцип роботи соляного інгалятора заснований на проходженні повітря через сіль, видобуту в спеціальних екологічно чистих місцях і засипану в ємність. Вдихання повітря відбувається через загубник. При вдиху, повітря проходить через насипану в інгаляторі сіль і потрапляє у легені. Купити інгалятор для дихання даного типу рекомендується для профілактики, коли відчуваються перші ознаки застуди, але для лікування ГРВІ, грипу, бронхіту, запалення легенів та інших серйозних захворювань він не є ефективним.
 
 

Який інгалятор потрібний при застуді?

Якщо ви застудилися, вдихання пари або дрібно розпиленого розчину для інгаляцій може принести полегшення та полегшити кашель. Паровий інгалятор є правильним вибором для цього. Також рекомендується до застосування індивідуально дозованих розчинів для інгаляцій. У цей розчин можна додати краплі ефірних олій. Ціна небулайзера для інгаляцій наведена на сайті. Практичною альтернативою є міні-інгалятор. Це невеликий затискач для носа, який після активації виділяє ефірні олії чебрецю, евкаліпта та равенсара на строк до трьох тижнів. Скориставшись нашим сайтом ви можете купити інгалятор з вітамінами з доставкою по вказаній вами адресі.

  

Види інгаляторів

Сучасні іммобілайзери бувають трьох основних типів:
 
Іммобілайзер для інгаляцій ультразвуковий – для створення найдрібніших частинок застосовує ультразвукову технологію, ультразвук виходить коливальними рухами мембрани.
Компресорний - створює дрібнодисперсну завись за допомогою повітряного потоку, його виробляє компресор приладу. Вартість небулайзера компресорного типу найнижча і при цьому інгалятор від кашлю відрізняється надійністю та довговічністю, а головне можливістю застосування будь-яких ліків крім масляних та трав'яних розчинів. У деяких моделях є можливість регулювання розміру частинок, що дозволяє застосовувати небулайзер для лікування верхніх, середніх та нижніх дихальних шляхів.
Інгалятор МЕШ, електричний інгалятор, електронно-сітчастий – пропускає розчин крізь пластину з дірочками. І скільки коштує інгалятор? Вартість таких моделей вища, за рахунок важливої переваги – можливості без побоювань застосовувати будь-які лікувальні рідини, у тому числі відвари трав. Тому, якщо планується застосування різних складів, для лікування різних недуг, тобто сенс придбати саме таку модель.
 
Купити хороший інгалятор, а також купити інгалятор для легенів будь-якого типу можна на сайті інтернет-магазину Мед-магазин, де представлені найкращі моделі від провідних світових виробників.
  

Дозовані інгалятори під тиском

Найкращий інгалятор з відміреними дозами стисненого газу використовується, наприклад, як спрей від астми. Рідкі ліки зберігаються в контейнері, який перебуває під тиском газів-витісників. При спрацьовуванні курка частина резервуара викидається через клапан у вигляді аерозолів. Дозу, що вивільняється, можна встановити заздалегідь на інгаляційному пристрої. Контрольоване дихання дозволяє лікам проникнути в нижні дихальні шляхи та легені. Як допомогу портативний небулайзер можна використовувати допоміжний засіб для інгаляцій, зване «спейсером».  

  

Користуватися інгалятором дуже просто. Перед початком інгаляції ретельно вимийте і висушіть руки. Потім відміряйте дозу препарату і додайте в пристрій. Потім все, що вам потрібно зробити, це зручно сісти у вертикальне положення, покласти маску на обличчя або покласти мундштук у рот і увімкнути пристрій. Використовуючи корисні інгалятори, треба дихати вільно, повільно і глибоко. 
  
Тільки пам’ятайте, що якщо ви використовуєте мундштук, ви повинні дихати ротом, а не носом. Інгаляцію слід продовжувати, поки ліки не закінчаться, що зазвичай займає кілька хвилин. Коли ми закінчимо лікування, ми можемо відключити інгалятор, помити маску або мундштук і контейнер для ліків. Повітропровід не слід промивати. Якщо пристроєм користуються кілька людей, у кожного з них повинна бути своя маска або мундштук.
  

Як користуватися порошковим інгалятором під тиском?

У цих інгаляторах дуже важливо узгоджувати інгаляцію з введенням ліків, що може бути важко для маленьких дітей. Однак сама техніка інгаляції дуже схожа. При використанні інгалятора сухого порошку перед початком інгаляції завантажте дозу, повернувши ручку до кінця. 
 
Використовуючи інгалятор під тиском, перед використанням струсіть його, щоб ліки рівномірно перемішались. Одну дозу ліків можна випустити в повітря, щоб перевірити, чи працює прилад. Потім глибоко видихніть і помістіть мундштук у рот. Коли ви починаєте вдихати через рот, потрібно натиснути на насадку інгалятора, щоб випустити дозу ліків. Затримавши дихання, дістаємо інгалятор з рота, а потім спокійно видихаємо. Після використання інгалятор необхідно промити вологою серветкою.
 

   

Рейтинг моделей небулайзерів згідно з видами

 
Якщо стоїть завдання, вибрати хороший інгалятор, рекомендуємо ознайомитися з рейтингом найбільш популярних моделей:
 

Категорія

Місце

Найменування

Рейтинг

Ціна

Прилади компресорні

1

OMRON A3 Complete (NE-C300-E)

9,8 / 10

1988 грн

2

PRO-110 B.Well

9,7 / 10

949 грн

3

LD-221C Little Doctor

9,5 / 10

855 грн

Ультразвукові

1

NE-U780 OMRON

9,7 / 10

65010 грн

Інгалятори МЕШ

1

NE-U22 Micro AIRCompact Omron

9,9 / 10

4745 грн

2

МІШ U-100 MicroAIR Omron

9,8 / 10

4745 грн

3

LD-207U Little Doctor

9,5 / 10

1990 грн

 

інгалятор для дихання Основні плюси

 
  • Лікарські склади легко дозувати;
  • Склад гарантовано досягає вогнища ураження, тому лікування є ефективним та швидким;
  • Процедуру інгаляції можна легко проводити навіть малюкам, новонародженим і лежачим, важко хворим пацієнтам;
  • Процедура на 100% безпечна, опіки слизових оболонок виключені, тому що повітряний потік залишається холодним, на відміну від потоку з парових або масляних приладів;
  • Немає розчинників, які мають для дихальних шляхів дратівливий характер;
  • Робити інгаляції з якісними приладами дуже просто;
  • Не потрібно синхронізувати дихання, досить просто дихати.

 

Порошкові інгалятори

 

Порошкові інгалятори не використовують палива. У цих інгаляторах застосовуються препарати у вигляді дрібного порошку.

 

Компресорні

 

Компресори пропускають стиснене повітря через лікарський розчин для його розпилення.

Мембранні

 

Мембранний переносний інгалятор створює вібрацію мембрани, через мікроскопічні отвори якої випаровуються аерозолі. Окремі частинки виділяються з препарату та змішуються з повітрям, що вдихається через мундштук.

 

Де ще можна використати інгалятори?

 

Вдихання ефірних олій також може допомогти при інших захворюваннях. Освіжаючі аромати м'яти, лимона та лайма дуже корисні при головному болі, мігрені та нудоті. Міні-інгалятор з лавандою, мандарином та мелісою може допомогти при стресі або проблемах із засипанням.

 

У яких випадках застосовуються?

 
Інгалятор для дихання сучасні та якісні в наші дні успішно використовуються не лише у лікувальних закладах, лікарнях, а й у будь-яких інших умовах, у тому числі домашніх. Вони ефективні за наявності у пацієнта:
 
 
пневмонії;
ГРВІ, ГРЗ;
Бронхітів гострих чи хронічних;
Астми, зокрема алергічного походження;
Синуситів, ринітів, нежиті алергічного;
пневмонії;
Грибкових уражень дихальних шляхів.
 
Можна купити інгалятор недорого і використовувати його для всіх членів сім'ї, незалежно від віку, починаючи від новонароджених дітей та закінчуючи літніми та тяжко хворими. Прилад є універсальним, якщо є набір насадок для кожного масок, загубників. Спеціальні моделі для дітей пропонуються у формі тварин із забавними наклейками. Але застосовувати медичний інгалятор для дорослих також можна, якщо є маски. Слід купити небулайзер недорого для сімей, де підростають діти з алергічними реакціями, що часто страждають на застуди, схильні до бронхіту і кашлю з мокротою, що важко відходить, стенозу. Стане в нагоді він людям з хронічними і регулярно рецидивними захворюваннями легень і бронхів (муковісцидоз, астма, обструктивна хвороба легень). Ціна приладу для інгаляцій, а також ціна апарату для інгаляції набагато дешевша, ніж постійна покупка численних ліків для усунення симптомів цих захворювань.
 
 

Про важливі правила застосування апарат для інгаляції

 
Перш ніж купити інгалятор для домашнього користування недорого, необхідно визначитися з моделлю та вивчити правила використання. Щоб процедура лікування приладом була і дієвою, і безпечною, важливо дотримуватися таких правил:
 
Перед першим використанням нового пристрою його необхідно промити і обробити складом, що дезінфікує, наприклад, перекисом водню;
До інгаляції потрібно не їсти годину, і після неї не можна пити і їсти протягом години;
Дихати в процесі потрібно плавно і рівно, сидіти – зручно, у вільному одязі;
Після процедури бажано прополоскати рота чистою водою;
Лікарський засіб, як правило, розлучається спеціальною дистильованою водою;
Якщо планується застосування дорогих препаратів, то ефективніше застосовувати прилад із замикаючим клапаном, це підвищить результативність процедури;
Так само прилад потрібно очищати після кожного використання;
Бажано, щоб у кожного користувача була окрема маска/загубник, якщо такого немає, то дезінфікувати все це потрібно ще ретельніше;
Складати елементи для зберігання можна лише в ідеально чистому і сухому вигляді.
 

Лікування різних хвороб за допомогою небулайзера

 
Небулайзерний інгалятор використовують у ході лікування різних простудних захворювань. Висока результативність небулайзерної терапії пов'язана з тим, що лікарський аерозоль доставляється безпосередньо до місця зростання та розвитку патологічних мікроорганізмів, де діючі речовини мають пряму дію.
 
Застосування інгалятора за різних недуг має певні особливості:
 
Для лікування гаймориту зазвичай призначаються антибіотики;
Лікування нежитю передбачає застосування розріджують мокротиння та сольових складів;
При лікуванні кашлю застосовуються муколітики, для розрідження мокротиння та її усунення з дихальних шляхів;
Додатково для лікування пневмонії та бронхіту, крім муколітиків, потрібні антибіотики;
При ангінах та ураженнях слизової горла грибком потрібно застосовувати склади протимікробні, протигрибкові, протизапальні;
Астму лікують складами, що полегшують дихання та купують астматичні напади;
Риніти алергічні передбачає інгаляцію з муколітиками.
 
 

інгалятор небулайзер Тонкощі вибору інгалятора

 
Вибрати ідеальний небулайзер для дорослих або дітей не так просто, як здається. Для початку потрібно зрозуміти, хто застосовуватиме прилад частіше, і які недуги з його допомогою лікуватимуться. Від цього формується вартість інгалятора. Насамперед слід відповісти на питання, де застосовуватиметься прилад. Якщо він потрібний лише для домашнього використання, то підійде компресорний інгалятор, що працює від мережі. Для астматиків, а також тих, хто часто подорожує або кому важливо, щоб апарат завжди був під рукою, потрібні портативні інгалятори. Інформація нижче допоможе визначитись:
 
МЕШ прилад або компресорний інгалятор допоможе вилікувати застудні недуги за допомогою муколітиків, антибіотиків, складів від кашлю, антибактеріальних та бронхорозширювальних ліків, а також їх поєднань;
Небулайзери ультразвукові допоможуть для полегшення дихання, усунення запалень у шляхах верхніх дихальних, усунення закладеності у носі, причому часто буває достатньо застосування розчинів солі або мінеральної води;
МЕШ прилади універсальні, кожен їх може сміливо застосовувати для розпилення трав'яних відварів, мінеральної води та різних інших лікарських складів.
 
Вибираючи небулайзер також слід звертати увагу на такі характеристики, як розмір часток – чим вони менші, тим глибше проникають у дихальні шляхи. Таким чином, для лікування легенів та альвеолу потрібна модель, що продукує мінімальний розмір частинок. Також слід звертати увагу на швидкість розпилення – цей критерій важливий, якщо потрібно швидко усунути астматичний напад. Щоб купити найкращі інгалятори в Україні, важливо порадитися з лікарем та зрозуміти, для чого потрібен прилад та які кошти він розпорошуватиме.
 
Ціна небулайзера в Україні на сайті інтернет-магазину залежить від його типу, комплектації (кількості та виду масок), дизайну (звичайний або у формі іграшки), розміру (звичайний або портативний), наявності сумки для транспортування, а також від деяких конструктивних особливостей.
 
 
 
 
Найпоширеніші помилки застосування
 
домашній інгалятор
 
Помилки застосування можуть коштувати користувачеві дорого. Вони або зведуть нанівець ефективність лікування. Або нашкодять самому приладу. Перш ніж розпочинати процедуру, важливо ознайомитись з інструкцією до нього. Ось найчастіші помилки користувачів:
 
1. Самому призначати собі лікування та ліки заборонено, адже невірно вибраний склад може нашкодити, забезпечити скупчення слизу у шляхах, погіршити дихання, дати бронхообструкції;
2. Не можна лікувати звичайний, легкий нежить інгаляціями, адже він доставить ліки глибоко у дихальну систему, а проблема буде не там;
3. Не можна заливати у звичайний прилад масляні суміші, вони осядуть на стінках бронхів та забезпечать пацієнтові проблеми із диханням;
4. Не можна проводити процедуру частіше за три рази на день;
5. Не можна робити інгаляції відразу після їжі, або є відразу після їх завершення;
6. Не можна робити процедури з бронходилататорами та знижуючими тисками складами менше ніж за 60 хвилин до сну;
7. Після кожного пацієнта основні складові приладу (маску, загубник) слід ретельно дезінфікувати;
8. Сучасні небулайзер можна без побоювання використовувати при підвищеній температурі тіла, так як частки ліки вони подають не гарячими, а кімнатної температури;
9. Тривалість лікування при гаймориті повинна перевищувати 10 днів.
 
Купити інгалятори домашні недорого і швидко в наші дні легко, в будь-якому місті нашої країни. Наш інтернет-магазин пропонує солідний вибір приладів, здатних подолати будь-яку недугу.
 

Про протипоказання

 
Протипоказання існує навіть у такої процедури, як інгаляція сучасним небулайзером. Ось список основних:
 
Ризик легеневих кровотеч;
Пневмотораксу;
Атеросклероз;
Недостатність функції дихальної;
Нещодавно перенесений інсульт;
Гіпертонія у її хронічній формі.
 
 
 

Які інгалятори – найзручніші у використанні?

 
Перш ніж вибрати та купити інгалятор, важливо врахувати безліч факторів. Відповісти на такі запитання: чи потрібний пристрій для одного користувача або цілої сім'ї? Чи планується застосування будинку? Чи прилад братиметься у поїздку? У разі потрібно розглядати дорожні варіанти, міцні, практичні, легкі і компактні. Якщо приладом будуть проводитися інгаляції для малюків, потрібно вибирати найтихішу модель в дитячому дизайні.
 
Якщо приладом будуть користуватися активно, люди різного віку та з різними недугами, то має сенс мати кілька моделей, а також дорожній варіант – кишеньковий інгалятор для носа. Купити дорожній небулайзер, надійний, практичний, зручний та мобільний, у наші дні не складно.
 
Мережа магазинів товарів та приладів для здоров'я «Med-magazin.ua» пропонує своїм клієнтам вражаючий вибір різних інгаляторів, моделей компактних, професійних, домашніх, різних видів. Придбати апарат для інгаляції у цьому магазині – гарантія високої якості, ефективності, оригінальності пристрою та його роботи без проблем.
 
 
 

Що заливати в інгалятор?

 
 

Захворювання

Препарати

Профілактика та лікування хронічних обструктивних захворювань дихальних шляхів (бронхіт, емфізема та ін.), бронхіальна астма

1. Кошти, що розширюють бронхи:

а) b-2 агоністи

- фенотерол у формі готового розчину під торговою назвою Беротек

- Сальбутамол у формі готового розчину під торговими назвами Стери-Неб Саламол або Генсальбутамол

б) Комбіновані препарати

- Фенотерол, комбінований з іпратропіум бромідом - торгова назва Беродуал

в) М-холінолітики

- Іпратропіум бромід – готовий розчин для інгаляцій, торгова назва – Атровент

г) Сульфат магнію

1. Пневмонія, ХОЗЛ, гострий та хронічний бронхіт, бронхоектатична хвороба;

2. Захворювання органів дихання, що супроводжуються порушенням відходження мокротиння (в т.ч. бронхіт, трахеїт, бронхіоліт, пневмонія, бронхоектатична хвороба, муковісцидоз, абсцес легені, емфізема легенів, ларинготрахеїт, інтерстиціальні захворювання легень, );

3. Катаральний та гнійний отит, синусит, в т.ч. гайморит (для полегшення відходження секрету);

для видалення в'язкого секрету з дихальних шляхів при посттравматичних та післяопераційних станах.

2. Препарати, що розріджують мокротиння

- Лазолван

- Флуімуціл

- Хлорида натрію або слаболужні мінеральні води типу "Боржомі", "Нарзан"

- NaCl

Бронхолегеневі інфекції, інфекційні ураження дихальних шляхів, плеврит

3. Антибактеріальні засоби

Флуімуцил-антибіотик

- Гентаміцин

- діоксидин

- Фурацилін

ХОЗЛ, бронхіальна астма

4. Протизапальні засоби

а) Глюкокортикостероїди

- Будесонід суспензія для інгаляцій через небулайзер, що випускається під торговою назвою Пульмікорт

б) Фітотерапія

- Ротокан

Сухий кашель

5. Засоби для зниження в'язкості слизу та виведення його з бронхів або легень:

- Беродуала

- Беротека

- Сальгіма

- Амбробені

 

Вологий кашель

6. Відхаркувальні препарати для відходження мокротиння

- Флуімуціла

- Лазолван, Абмробене

- Нарзан, Боржомі

- Синупрет

- Мукалтін

- Пертуссин

 

Грип, ГРВІ

7. Імуномодулятор:

- Інтерферон

Мікробні захворювання ЛОР-органів (синусити, ларингіти та ін.), бронхіти, ускладнення ХОЗЛ та інші захворювання дихальних шляхів бактеріальної етіології

8. Антибіотики та антисептики

- Флуімуцил-Антибіотик ІТ (ацетилцистеїн+тіамфенікол)

- Аміногліказиди (гентаміцин, амікацин та ін.)

Риніт

9. Імуностимулятори:

- Інтерферон

Зволожуюче – полегшуюче відходження мокротиння

- Фізрозчин

 

 

Де придбати ідеальний небулайзер?

 
Купити небулайзер для інгаляцій в Україні недорого найпростіше онлайн. Ідеальним місцем для придбання точно стане ресурс med-magazin.ua. Тут представлені найкращі моделі, за різною вартістю. Також пропонуються окремі комплектуючі до пристроїв. Найкращі небулайзери для дітей, малюків, новонароджених, людей похилого віку та звичайних дорослих запропоновані на сторінках каталогу, з детальним описом характеристик. З їх допомогою кожен легко поборе кашель, застуду, ГРВІ, гайморит та інші складніші хвороби. Багато дитячих моделей розроблено в особливому дизайні, у вигляді кумедних тварин. Деякі прикрашені яскравими зображеннями, що подобаються дітям. Майже вся Україна покриває мережу магазинів медтехніки, зокрема Київ. На сайті магазина вказана ціна інгалятора.
 
Широкий вибір якісних приладів – не єдина наша перевага. Також клієнти магазину отримують грамотні консультації досвідчених спеціалістів. Вони допомагають зробити оптимальний вибір, відштовхуючись від вихідних умов. Правильним вибором для кожного клієнта може стати універсальний стаціонарний прилад (з дитячими та дорослими масками), портативний пристрій, МЕШ небулайзер або інший сучасний пристрій.
 
Додаткові плюси – приємна система знижок, ідеальний сервіс, помірні ціни та швидка доставка у будь-який куточок нашої країни. Вирішивши купити небулайзер за акцією, ви отримаєте якісний пристрій для лікування багатьох захворювань у всіх членів сім'ї за вигідною ціною. Вибирайте прилади в зручному каталозі з фотографіями, характеристиками та докладним описом.
Виникли питання щодо підключення та експлуатації приладів? Чи цікавить вартість небулайзера в Україні? Телефонуйте або пишіть у форму зворотнього зв'язку на сайт. На ваші запитання дадуть відповідь консультанти з медичною освітою, допоможуть підібрати модель, оптимальну за ціною та характеристиками в кожному конкретному випадку.
 
Часті запити Від кашлю і нежиті (ГРВІ) Дитячі Для лікування бронхіту Компактний розмір Інгалятори при сухому кашлі Інгалятори при пневмонії Інгалятори від гаймориту Швидке розпорошення ліки Кумедний дизайн Для астматиків Професійні Дитячі інгалятори Омрон Дитячий дизайн Виробник Омрон ( Японія ) B.Well (Швейцарія) Літтл Доктор ( Сінгапур ) Dr. Frei (Швейцарія) Microlife ( Швейцарія ) Нордіталія ( Італія ) Юлайзер (Китай) AND (Японія) Rossmax (Швейцарія) Vega (Китай) Гамма (Англія ) PIC (Італія) ЗА Mikroneb ( Італія ) Лонгевіта (Австрія) NewMed (Австрія) Orlando (Україна) Флаем Нуова ( Італія ) Біомед (Україна) Medisana (Німеччина) Сопіпа -Фарма ( Угорщина ) Paramed (Україна-США) Чистий носик (Україна) Philips (Нідерланди) Медела (Італія) Бойрер ( Німеччина ) Гемопласт ( Україна ) Поліконд ( Росія ) OROMED (Польща) MEDHIT ProMedica (Швейцарія) Rabir (Туреччина) Heaco (Великобританія) INMUNOTEK (Іспанія) Rossmax Medica+ (Японія) Тип Компресорний Ультразвуковий Cольовий Паровий Тепловологий Електронно сітчасті небулайзери ( МЕШ ) Електричний назальний аспіратор Класифікація Для всієї сім'ї Дитячі Популярні аксесуари Дитячі маски для небулайзера Маски для небулайзерів Дитячі маски для Юлайзера Маски для інгаляторів Omron Фильтры h
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 1451 відгуків
Мінімальна ціна на інгалятори ( небулайзери ): 49 грн
Максимальна ціна на інгалятори ( небулайзери ): 106265 грн
Кількість товарів в категорії: 117
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Інгалятор компресорний PRO-110 B.Well