Інгалятори ( небулайзери ) Часті запити: Для лікування бронхіту

Інгалятори для лікування бронхіту та їх особливості

Для швидкого та ефективного лікування кашлю найкращий спосіб, за відгуками користувачів та думкою лікарів, інгалятор для бронхів. Він дає стійкий терапевтичний ефект. Тепер не потрібно ходити на щоденні процедури до поліклініки, оскільки широкий асортимент дозволяє вибрати компактний прилад для домашнього застосування. Заливши в нього розчин для небулайзерної терапії та одягнувши маску, знімається напад кашлю та прискорюється одужання. Перетворюючи препарат на небулайзерну хмару, інгалятори для лікування бронхіту подають аерозоль у дихальні шляхи.

Бронхіт

Гострий бронхіт - це раптове гостре запалення слизових оболонок бронхів. Бронхи є продовженням трахеї. Вони спрямовують повітря для дихання у дві легені. Там бронхи розгалужуються все тонше і тонше і відкриваються альвеоли.

Інгаляції при бронхіті

У разі бронхіту найкраще підходять для інгаляцій сольові розчини. При вдиханні через інгалятор на лікування бронхіту солі аерозолі потрапляють у дихальні шляхи, де позитивно впливають на слизові оболонки. Натрій та хлорид, що містяться у солі, є важливими мінералами для імунної системи. Сіль також має дезінфікуючу дію. Насамперед, вдихання солоної води стимулює виділення слизу, який пов'язує та виводить токсини. В результаті розчин, введений через небулайзер при бронхіті, полегшує такі симптоми, як закладення дихальних шляхів та кашель.

Стерильний фізіологічний розчин можна придбати в аптеці у готовому вигляді. Однак ви також можете легко приготувати розчин самостійно, розчинивши чайну ложку з гіркою (9 грам) кухонної, кам'яної або морської солі в одному літрі окропу.

Перед тим, як використовувати розчин, використовуючи апарат для лікування бронхіту, розчин повинен охолонути. Однак у парові інгаляції можна додавати ефірні олії чи лікарські трави.

Переваги небулайзерної терапії

Численні клінічні випробування довели ефективність цього методу. Він має такі переваги:
  • Ліки надходять безпосередньо в тканини бронхів і, на відміну від таблеток або сиропів, в кровообіг потрапляє мінімум засобу, що запобігає ризику виникнення побічних ефектів;
  • Не відбувається подразнення органів травлення, не чиниться негативний вплив на кров, нирки та печінку;
  • Небулайзер можна використовувати, навіть якщо у хворого висока температура, що категорично заборонено у випадку парових моделей;
  • Тривале вплив ліків;
  • Для лікування бронхіту за допомогою інгалятора можна використовувати широкий спектр препаратів: бронхолітики, антисептики, протибактеріальні, відхаркувальні та ін.;
  • Точне влучення у вогнище поразки;
  • Немає вікових обмежень – передбачені маски для грудничків для найменших (входять до комплектації до деяких моделей або можна докупити окремо);
  • Процедури проходять в режимі природного дихання - не доводиться робити глибокі вдихи, що важко для дітей та ослаблених людей похилого віку;
  • Безпека та простота експлуатації.

Типи небулайзерів

За способом перетворення ліків у дрібнодисперсний аерозоль, інгалятори для ефективного лікування бронхіту поділяються на:
- компресорні (струменеві);
- ультразвукові;
- мембранні (електронно-сітчасті з МЕШ-технологією).
1. Компресорні небулайзери перетворюють препарат на аерозольну хмару за рахунок потоку повітря, що нагнітається компресором. У деяких моделях можливе регулювання розміру частинок, залежно від захворювання. Плюс даних пристроїв – не відбувається руйнування хімічної формули ліків, що забезпечує максимальну ефективність застосування. Ціна моделі компресорних інгаляторів від бронхіту від 700 грн. Для будинку підійде маленька портативна, майже безшумна модель. Для лікувальних закладів – потужний прилад із системою охолодження, здатний працювати тривалий час у безперебійному режимі.
2. Ультразвукові моделі перетворюють розчин на хмару за допомогою ультразвуку. В результаті виходять мікроскопічні частинки (0.5-10 мікронів). Вони працюють безшумно, тому підходять для маленьких дітей, які лякаються гучних незнайомих звуків, як у випадку з компресорними апаратами. Слабка сторона пристроїв – руйнування багатьох ліків під впливом ультразвуку, вони стають марними. Для інгаляцій рекомендують використовувати мінеральну дегазовану воду "Боржомі".
3. Електронно-сітчасті пристрої з МЕШ технологією розщеплюють рідкі ліки за рахунок коливань мембрани. Якщо стоїть завдання придбати інгалятори від бронхіту для дітей – цей варіант оптимальний. Вони безшумні - можна робити процедуру сплячому малюку, працюють від батарейок, що дозволяє інгалювати в будь-яких умовах, якщо поблизу розетки немає. Прилади поміщаються в кишеню, тому зручні у дорозі та подорожах, головне – застосування будь-яких інгаляційних розчинів, у тому числі антибіотиків, гормональних, муколітиків та інших. Єдиний недолік - ціна вища, ніж у інших пристроїв.
Вибрати відповідну модель інгалятора від бронхіту можна в мережі «Med-magazin.ua» Києва або замовити в інтернет-магазині доставку в інші міста.

Інгаляції при бронхіті – як це працює

Розчин для інгаляцій вводять у дорозі через апарат для інгаляції при бронхіті, а потім повністю вдихають через рот. Найкращий час для інгаляцій при бронхіті - вранці, щоб розпушити кірку, що утворилася в дихальних шляхах за ніч, і ввечері, щоб знову очистити дихальні шляхи перед сном.

Показання

Небулайзер від бронхіту ефективний при:

  • гострих респіраторних захворюваннях: ринітах, фарингітах, ларингітах, тонзилітах;
  • хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ) та пневмонії;
  • гострих та хронічних трахеїтах та бронхітах;
  • бронхіальну астму;
  • хронічних синуситах;
  • муковісцидоз;
  • туберкульозі різної етіології;
  • грибкових ураженнях верхніх дихальних шляхів
Також важливо відзначити, що застосування інгалятора для бронхів може мати протипоказання . Адже застосування небулайзера може завдати серйозної шкоди здоров'ю при легеневій кровотечі, кровохарканні, пневмотораксі, емфіземі легень. Іншими протипоказаннями до застосування є:
  • алергічні реакцію той чи інший препарат для інгаляцій;
  • порушення мозкового кровообігу (наприклад, церебральний атеросклероз);
  • тяжка дихальна недостатність при бронхіальній астмі (важча від II стадії);
  • психічні розлади;
  • інтоксикації, що супроводжуються підвищенням температури тіла до 38°C і більше.
З великою обережністю необхідно використовувати прилад при серцевій недостатності, гіпертонії, аритмії, постінфарктному та постінсультному стані.

Як лікувати бронхіт небулайзером?

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що інгалятор при лікуванні бронхіту може надавати короткочасну або тривалу дію. Але тільки ваш лікар зможе підказати, які саме ліки потрібно приймати вам у небулайзері, виходячи з ваших індивідуальних потреб.
Інгаляції при бронхіті небулайзер відрізняються нескладним використанням, так як Вам не потрібно кип'ятити воду, а також піддавати обличчя випаровуванням високої температури. Застосовуючи ці апарати, Вам потрібно лише підготувати ліки, внести їх у прилад та вдихати до кінця процедури. Застосування небулайзера є простим та зрозумілим для будь-якої людини, хоча є невеликий ньюанс – інгалятор при хронічному бронхіті відрізняється своєю недешевою ціною.
Якщо у Вас часто виникають обструктивні бронхіти, що свідчить про тривале захворювання, внаслідок якого слизова оболонка в легенях накопичується у величезних кількостях, то Вам слід, щоб уникнути ускладнень, скористатися інгаляторами при хронічному бронхіті. Інгаляції у разі усувають деякі симптоми і значно полегшують процес лікування. Також застосовуються інгалятор для розширення бронхів та парові інгаляції при бронхіті.
Щоб терапія принесла швидкий та ефективний результат, треба ретельно вивчити інструкцію, де описано, як правильно дихати небулайзером.
Насамперед, інгаляцію необхідно проводити на голодний шлунок або після 1,5 години після їди/до їди. Процес інгаляції повинен відповідати експлуатаційній інструкції саме апарату, який використовується, оскільки різні пристрої орієнтовані на різний період використання. Парова небулайзерна терапія повинна проводитися не менше ніж 5 разів на день з тривалістю процедури в 3 хвилини.
Якщо виникає необхідність, то можливе додавання якоїсь речовини, у вигляді розчинника береться фізіологічний розчин, тому що звичайна вода не буде ідеальною для подібних цілей. Інгаляції будуть корисною та ефективною процедурою при нежиті, кашлі, вони мінімізуватимуть прояви гаймориту, тонзиліту та аналогічних захворювань. Купити інгалятор можна і жінкам, які очікують на народження дитини, але після попередньої консультації зі своїм лікарем з рекомендаціями про підбір медичних засобів для процедур.
Розчин для інгаляції є лікарським препаратом, який можна купити в аптеці. Муколітики – засоби, орієнтовані на розрідження мокротиння і подальше їх виведення з організму. Антибактеріальні засоби застосовуються при захворюваннях запального характеру, наприклад, ангіна. Щоб запобігти розвитку бронхоспазму, рекомендовано використання бронходилататорів, які мають бронхорозширювальну дію.
Як часто можна робити інгаляції небулайзером підкаже лікар, оскільки це залежить від віку та стану пацієнта, ступеня захворювання, виду лікарського препарату та індивідуальної переносимості препарату.

Трави для інгаляцій

Щоб приготувати розчин для інгаляцій, можна використовувати легеневі збори. Як правило, вони включають солодку, лікарський алтей, листя мати-і-мачухи, чебрець, материнку, хвойні рослини. Для інгаляції при бронхіті спочатку заварюється трав'яний відвар, проціджується та настоюється, а сама інгаляція займає близько 10 хвилин. Трави народного збору – відмінний спосіб бронхіт інгаляції в домашніх умовах.
Купити інгалятори при бронхіті Ви можете у нашому інтернет-магазині Med-Magazin.ua. Ми маємо широкий вибір небулайзерів різного типу за дуже доступною ціною.
Часті запити Від кашлю і нежиті (ГРВІ) Дитячі Для лікування бронхіту Компактний розмір Інгалятори при сухому кашлі Інгалятори при пневмонії Інгалятори від гаймориту Швидке розпорошення ліки Кумедний дизайн Для астматиків Професійні Дитячі інгалятори Омрон Дитячий дизайн Виробник Омрон ( Японія ) B.Well (Швейцарія) Літтл Доктор ( Сінгапур ) Dr. Frei (Швейцарія) Microlife ( Швейцарія ) Нордіталія ( Італія ) Юлайзер (Китай) AND (Японія) Rossmax (Швейцарія) Vega (Китай) Гамма (Англія ) PIC (Італія) ЗА Mikroneb ( Італія ) Лонгевіта (Австрія) NewMed (Австрія) Orlando (Україна) Флаем Нуова ( Італія ) Біомед (Україна) Medisana (Німеччина) Сопіпа -Фарма ( Угорщина ) Paramed (Україна-США) Чистий носик (Україна) Philips (Нідерланди) Медела (Італія) Бойрер ( Німеччина ) Гемопласт ( Україна ) Поліконд ( Росія ) OROMED (Польща) MEDHIT ProMedica (Швейцарія) Rabir (Туреччина) Heaco (Великобританія) INMUNOTEK (Іспанія) Rossmax Medica+ (Японія) Тип Компресорний Ультразвуковий Cольовий Паровий Тепловологий Електронно сітчасті небулайзери ( МЕШ ) Електричний назальний аспіратор Класифікація Для всієї сім'ї Дитячі Популярні аксесуари Дитячі маски для небулайзера Маски для небулайзерів Дитячі маски для Юлайзера Маски для інгаляторів Omron Фильтры h
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 1451 відгуків
Мінімальна ціна на інгалятори ( небулайзери ): 49 грн
Максимальна ціна на інгалятори ( небулайзери ): 106265 грн
Кількість товарів в категорії: 117
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Інгалятор компресорний PRO-110 B.Well