Коміри для шиї

Ортопедичний комір для шиї

При остеохондрозі, дегенеративних захворюваннях з больовим синдромом та інших проблемах верхнього хребетного сегмента ефективним засобом є лікувальний комір для шиї. Даний тип виробів являє собою високий комір, який сприяє швидкому зниженню напруги м'язів і больових відчуттів. Завдяки головодержателям м'якої фіксації зменшиться тиск, навантаження на міжхребцеві диски і нормалізується кровопостачання мозку. Вони надають легке зігріваючий і мікромасажна дія.

Коли необхідне застосування для шиї ортопедичного коміра

Шия – найважливіший відділ хребта, що пояснюється будовою і розташуванням, а саме близькістю до головного мозку. Даний ділянку хребта виконує функцію провідника між елементами периферійної і центральної нервової системи. На жаль, він досить вразливий, а від його стану залежить загальне здоров'я організму. Важливо, щоб спинномозковий канал та його артерії в цьому сегменті не перекривалися і кров вільно циркулювала. Перешкодити нормальному кровообігу можуть такі проблеми, як міжхребцева грижа, остеохондроз, травми, стеноз хребетного каналу та ін. Запобігти неприємні наслідки, допоможуть коміри для шиї, представлені в магазинах «Med-magazin.ua» Києва і Харкова. Моделі для новонароджених лікарі призначають при пологових травмах і м'язової кривошиї.

Конструкція шийних фіксаторів

Сучасні моделі корсетів комфортні в носінні і в деяких випадках, в них навіть можна спати. Форма виробів враховує всі вигини і лінію підборіддя. Вони випускаються різної висоти і довжини, тому кожний пацієнт зможе підібрати комір, виходячи з індивідуальних параметрів.

За ступенем жорсткості моделі поділяються:

  • жорсткі;
  • м'які;
  • напівжорсткі.

Ціни на моделі лікувальних комірів для шиї залежать від матеріалу виготовлення, бренду – дорожче жорсткі вироби. Найбільш поширені типи – м'який і напівжорсткий, основа яких виготовлена з поролону або спіненого поліуретану, який приймає форму вигинів тіла. Вони добре фіксують і зберігають тепло, завдяки чому поліпшується кровообіг, зменшується біль.

Вибір і правила застосування

  • Перш ніж купити модель ортопедичного коміра для шиї, проконсультуйтеся з лікарем.
  • Для того щоб підібрати розмір, виміряйте відстань від нижньої щелепи до ямки в середині ключиці, також враховується окружність шиї.
  • Не носіть занадто довго (більше 1-1,5 годин в день), оскільки може виникнути згладжування шийного лордозу. Тим, чия голова чинності діяльності знаходиться тривалий час в статичному положенні (робота за комп'ютером та ін), достатньо 20 хв. в день.
  • Комір – лише допоміжний засіб і не замінює основного лікування.

Замовивши в інтернет-магазині необхідну модель лікувального коміра для шиї, ви отримаєте товар з доставкою по Україні протягом 3 днів.

Виробник Dr.Life (Україна) Тривес ( Росія ) Реабілітімед Біомед (Україна) Med textile ( Україна ) Oppo ( США ) Тиса - Київ (Україна) JS (Китай) Тіана (Італія) Variteks ( Туреччина ) Tonus Elast (Латвія) Алком (Україна) Otto Bock ( Німеччина ) Remed (Україна) Тип Коміри шанцю Коміри для шиї Фіксатори для шиї Ортези для шиї Корсети для шиї Ступінь фіксації М'який Жорсткий Філадельфія Напівжорсткий Жорсткий Розмір S M L XL 1 2 3 Універсальний S / M L / XL 4 XXL Висота, см 7,5 11 9 8 10 12 6 6,5 10-53 5 4 3,5 4,5 Вік Дорослі Дитячі h
Відгуки покупців
Рейтинг: 5.0 з 5 на основі 7 відгуків
Мінімальна ціна на головотримачі: 175 грн
Максимальна ціна на головотримачі: 1003 грн
Кількість товарів в категорії: 35
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Головотримач напівтвердий , Ортез - 2В - 1 ( дорослий ) Реабілітімед , ( Україна )

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини