Кімнатні термометри

Термометр кімнатний П-1 Склоприлад Атмосфера в будинку багато в чому впливає на здоров'я всіх членів сім'ї. Щоб завжди тримати під контролем температуру повітря, варто купити кімнатний термометр. Особливо без нього не обійтися сім'ям, в яких є маленькі діти, які часто хворіють дорослі або літні люди. Вимірювальний прилад також підкаже коли необхідно включити кондиціонер влітку або обігрівач в холодну пору року.

Настінний кімнатний термометр по магазинам в Україні буває різних видів. Найчастіше відмінність полягає в способі кріплення і дизайні. І все ж, навіть у виборі цього простого вимірювального приладу є свої нюанси.

 

5 критеріїв вибору

  • Надійне кріплення. Перш ніж купити домашній термометр градусник, необхідно заздалегідь вибрати для нього місце. Якщо прилад буде висіти на дзеркалі, кахлі або будь-якій інший глянцевій поверхні, краще віддавати перевагу моделям, які кріпляться за допомогою липучки. Це найшвидший і простий спосіб монтажу. У разі, коли градусник розташовується на меблях, в дверному отворі або стіні, краще віддавати перевагу моделям, які кріпляться в допомогою гвинтів, саморізів. Це більш надійний спосіб фіксування приладу. Один з його мінусів - на поверхні залишиться, хоч і крихітна, дірочка. Магнітний градусник підійде не тільки для холодильника. Його можна закріпити на металевих дверей або на будь-якому предметі інтер'єру зі сплавів металу.
  • Безпечні матеріали. Будь-який предмет побуту так чи інакше впливає на мешканців. У тому числі і побутовий термометр. У разі придбання неякісної продукції, матеріали градусника можуть виявитися токсичними, виділяти отруйні речовини при нагріванні. З цих же міркувань варто віддавати перевагу сертифікованій продукції заводського виробництв в разі, коли купити кімнатний термометр для будинку необхідно більш багатофункціональної моделі, тобто градусник для кімнати і вулиці. Матеріали такого приладу повинні бути стійкі до перепаду температури, поривів вітру, вібрацій. В іншому випадку - корпус приладу може потріскатися, скляна колба зі спиртовим наповнювачем може лопнути.
  • Висока точність. Як правило, ціна ділення шкали будь-якого домашнього термометр становить 1 градус. Тому допустима похибка - не більше 10С. Вимірювальні прилади, які представлені в «Мед-Магазині» відносяться до високоточного обладнання, яке пройшло попереднє тестування. В інтернет магазині є можливість купити кімнатний градусник з гарантією якості в Києві вітчизняного виробництва ТМ «Склоприлад». Ця продукція заводської якості відповідає державним і європейським стандартам.
  • Багатофункціональність. Стандартний кімнатний термометр має шкалу, розраховану на температуру повітря від 0 до + 50-60 градусів. Також існують більш багатофункціональні прилади, в яких шкала відображає як позитивну, так і негативну температуру повітря - від +60 до -60. Ці моделі підходять для нежитлових, виробничих приміщень, для жителів північних регіонів.
  • Зручний для користування. Для людей зі слабким зором краще вибирати домашній термометр з великою шкалою і великим шрифтом. У разі, коли вимірювальний прилад купується для медустанов або дитячих організацій, в яких передбачена санітарна обробка, варто віддавати перевагу приладам з пластика. Пластмаса може оброблятися дезінфікуючими засобами.

Побутові термометри ТМ «Склоприлад» відрізняються своєю високою якістю і точністю. Ціна кімнатного термометра залежить частіше від матеріалів і розмірів приладу. Моделі з натурального дерева коштують дорожче, ніж пластикові.

Відгуки покупців
Рейтинг: 4 з 5 на основі 3 відгуків
Мінімальна ціна на термометри побутові: 30 грн
Максимальна ціна на термометри побутові: 559 грн
Кількість товарів в категорії: 23
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Термометр кімнатний П-7 Склоприлад

по всій Україні

Кур'єрська доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовні консультації лікарів

оn-line і в магазинах

  • ортопеда-травматолога
  • реабілітолога
Наші магазини