Милиці в Харкові

Милиці підлокітною «Klassiker» Ossenberg 220 DK Порушення функцій опорно-рухового апарату, спровоковані травмами або захворюваннями, ускладнюють самостійне пересування. Серед різного допоміжного обладнання один з найбільш популярних типів - милиці з опорою в Харкові. Завдяки їм можна частково або повністю розвантажити пошкоджену кінцівку і навіть пересуватися при її відсутності. Вони забезпечують стабілізацію тіла, при цьому допомагають пересуватися досить швидко. Щоб вибрати кращі милиці в Харкові потрібно враховувати вік і стан здоров'я потенційного користувача.

 

Типи милиць

Існує два основні різновиди милиць:

1. Пахвові - виконуються з дерева або металу. Другий варіант найбільш міцний і зручний. Вироби регулюються під зріст користувача. Вони рекомендуються людям похилого віку, а також тим, хто страждає гіпотрофією (ослабленням) м'язів або має зайву вагу. При ходьбі на таких милицях центр ваги і упор припадає на верхню частину тулуба. Щоб вони не натирали в області пахвових западин потрібно купити милиці в Харкові з м'якими накладками;

2. Підлокітні - легкі і зручні моделі. У них основне навантаження припадає на кисть і передпліччя. Пропонуються моделі з ергономічною або анатомічної ручкою (під ліву чи праву руку). Буває можливість одного регулювання - висоти основної стійки, а також з додатковим зміною висоти від рукоятки до підлокітника. Можуть мати м'які рукоятки, оснащуватися світловідбивачами. Ціна на милиці в Харкові підлокітною типу вище, ніж на пахвові, але вони дозволяють пересуватися більш мобільно.

Додатково слід звертати увагу на вагу милиць, допустиме навантаження, зручність рукояток і комфорт, оскільки в питанні вибору все дуже індивідуально.

 
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.8 з 5 на основі 184 відгуків
Мінімальна ціна на милиці в Харкові: 39 грн
Максимальна ціна на милиці в Харкові: 6400 грн
Кількість товарів в Харкові: 50
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків в Харкові:
Милиця підлокітна «Ergonomic» Ossenberg DKSW, чорна (Німеччина)
Антонина ,
15.01.2023, 09:59
Отзыв о товаре
Пахвова милиця GM935L Gamma
Крепкие и устойчивые, подушечки не натирают. Рекомендую.
Переваги: Подушечки не натирают.
Недоліки: Нет.
Тамара,
18.05.2023, 20:10
Приобрела эту модель для мамы, она после операции и пока реабилитация самостоятельно передвигается с трудом. Сейчас стала намного лучше ходить благодаря опоре на костыль. Удобная мягкая ручка и нескользящий наконечник. Сделан из прочного качественного материала.
Переваги: Качество, мягкая ручка, не скользит
Недоліки: Нет
Популярні питання
На какой рост подходят костыли? 1 ответ
Добрый день! подходят на рост от 180 - 200см.
Добрый день. Подскажите - цена за пару костылей или за один? Простите за возможно глупый вопрос.)) 1 ответ
Добрый день, Александр. Цена указана за один костыль. Спасибо за обращение
Здравствуйте, скажите пожалуйста, а нет ли именно. этих коствлей, но черного или серого цвета? 1 ответ
Евгения,добрый день!Да,костыли подлокотные «Klassiker» Ossenberg есть в черном цвете код;17251по 209грн.за штуку и в сером цвете код:6567 за 265грн.за штуку.Спасибо за обращение.
У этой модели диаметр трубки 16 или 19 мм? 1 ответ
Добрый день! Диаметр трубки 16 мм. Спасибо за обращение!
Добрый день. Подскажите пожалуйста,на какой максимальный рост рассчитаны эти костыли? Если у вас какая-то модель на 2 метра роста? Спасибо. 1 ответ
Добрий день.Артур! Висота від рукоятки до підлоги 76-96 см. Поміряйте будь ласка . Дякуємо за звернення!
Добрий день.мені потрібна ліктьова милиця мене болить лівий колінний суглоб,мій зріст175см,вага110кг.який мені підійде підкажіть будьласка. 1 ответ
Добрий день, Петро. Щоб вірно підібрати підлокутні костилі, потрібно спочатку зробити заміри. Вам допоможе інструкція по вибору: Підлокітні милиці або канадки дають можливість користувачеві пересуватися швидше за рахунок опори на ліктьовий суглоб або кисть руки. У їхньому випадку також потрібно скрупульозно підбирати або регулювати положення рукоятки та фіксуючої манжети: Милицю впирають наконечником у підлогу праворуч або зліва в 15-20 см від стопи; Потім перевіряють правильність нахилу, щоб навантаження на кисть розподілялося рівномірно, а кут ліктьового згину був у межах 15-20 градусів; Відстань від ліктя до манжети, що охоплює і фіксує передпліччя, підбирають відповідно до зростання пацієнта: До 150 см – 4,5-5 см; Від 155 до 170 см – 5-7 см; Від 175 до 200 см – 10 см; Після цього слід випростатися і опустити руки, і переконатися щоб верхній край рукоятки припадав на рівень лінії, де згинається зап'ястя; Для оцінки ступеня здавлювання підлокітником руки пацієнта йому потрібно пройтися – при тісній манжеті це загрожує швидкими натертостями і перешкоджанням кровообігу. Якщо ж вона навпаки занадто вільна, тобто ризик постійно втрачати канадки, крім того вони просто не виконуватимуть свого призначення. Дякуємо за вибір нашого магазину.